bazar-wymiennika

Bazar Wymiennika w październiku

Serdecznie zapraszamy na bazar Wymiennika w październiku do Międzypokoleniowej Klubokawiarni na Muranowie.
Bazary będziemy organizować co miesiąc :)

17 października / sobota / g.14-17

Międzypokoleniowa Klubokawiarnia, ul. Anielewicza 3/5

 

Tym razem gościmy w Międzypokoleniowej Klubokawiarni, która powstała w ramach budżetu partcypacyjnego. Wybraliśmy – korzystamy.

Bazar Wymiennika to oczywiście sposób na bezpieniężne wymiany i najlepsze miejsce by dowiedzieć się, co to jest Wymiennik, jak działa, zapisać się na miejscu i od razu cieszyć się swobodą wymian.

Na bazarze można oferować i znaleźć wszytko, ubrania, jedzenie, przetwory, książki, magazyny, rękodzieło, przedmioty gospodarstwa domowego i nie tylko, gadżety oraz usługi wykonywane na miejscu.

Zapraszamy wszystkie osoby, które korzystają z Wymiennika oraz te, które chcą postawić swoje pierwsze kroki w bezgotówkowych wymianach.

Jeśli chcesz mieć swoje stoisko na Wymiennikowym Bazarze napisz do nas: kontakt@wymiennik.org

Dołącz do wydarzenia na facebooku!

ZASADY UDZIAŁU
Uwaga – to nie jest zwykła garażówka. W Wymienniku nie posługujemy się pieniędzmi, nie musicie brać ze sobą portfela. Korzystamy z alterki, alternatywnej waluty, która umożliwia swobodną, niekoniecznie barterową wymianę.
Każdy może wziąć udział w bazarze (również jako wystawca) na takich samych zasadach, jak użytkownicy Wymiennika. Na miejscu będzie można założyć konto i dowiedzieć się, jak działa nasz serwis i czemu służy.
Zachęcamy też do samodzielnego założenia konta przed przyjściem na bazar: https://www.community-exchange.org/terms.asp?xid=wsww

Do zobaczenia!

W kategorii .